hotel

HOTEL MAXI ***

IM STADTZENTRUM
FRÜHSTÜCK
15 ZIMMER
1-4 SCHLAFZIMMER
O NÁS

HOTEL MAXI ***

Malý rodinný hotel s velkými možnostmi, osobním přístupem a profesionálními službami. Recepční se znalostí světových jazyků s ochotou komunikovat. Osobní dohled majitelů hotelu – přes kontrolu kvality jídel v kuchyni až po oslovení hostů.

V každém pokoji je samozřejmostí vlastní sociální zařízení se sprchou (sprcha + vana – pokoj 705), LCD televizor – CZ,SK, EN, IT, DE programy, WiFi připojení, lednička a trezor. Na některých pokojích klimatizace.

Ubytování splňuje požadavky jak náročných hostů, tak i rodin s dětmi či individuálních cestovatelů – obchodních zástupců firem.

Parkování je možné na městském parkovišti před hotelem a Mariánském náměstí nebo na soukromém uzamčeném parkovišti 50m od hotelu za poplatek 100 Kč / den. (Rezervace není možná)

FITNESS

 

Menší fitness s činkami, běžeckým pásem a eliptickým trenažérem, vertikální turbo solárium je pro hotelové hosty k dispozici zdarma.

ANDERE DIENSTE

Hotel & Restaurant

Eine große Auswahl an italienischen PASTA UND PIZZA wird für Sie im  Hotelrestaurant zubereitet . 

Ein reichhaltiges Frühstück , das jeden Morgen von 07:00 bis 10:00 Uhr / SONNTAG von 8:00 bis 10:00 Uhr in Form eines “American Breakfast” serviert wird, ist ein kostenloser Bestandteil Ihres Aufenthalts in unserem Hotel. 

Es gibt einen Bahnhof und Busbahnhof in der Nähe – ca. 10 Minuten zu Fuß.